Mercedes-Benz

Mercedes-Benz CLA Chip Tuning

Mercedes-Benz CLA chip tuning ile kaç beygir olur? Aşağıdaki listede 32 motor seçeneği ve her biri için güç artışı yer alıyor. Motorunuza tıklayın.

Mercedes-Benz CLA chip tuning ile kaç beygir olur?

Stage 1 ile ortalama +%21; en yüksek kazanç +83 beygir (45 AMG 387hp).

Randevu için arayın

Mercedes-Benz CLA için ECU çözümleri

Mercedes-Benz CLA: motora göre Stage 1

Motorunuzu seçin

Yıl / kasa: C118 LCI - 2023+

MotorGüçKazanç
CLA200 163hp 163 → 196 beygir +33 beygir
CLA200d 150hp 150 → 188 beygir +38 beygir

Yıl / kasa: C117 - 2016 - 2019

MotorGüçKazanç
180 CDI (1500cc) 109hp 109 → 135 beygir +26 beygir
180 CGi 122hp 122 → 175 beygir +53 beygir
200 CDI 136hp 136 → 170 beygir +34 beygir
200 CGi 156hp 156 → 175 beygir +19 beygir
220 - 184hp 184 → 230 beygir +46 beygir
220 CDI 177hp 177 → 210 beygir +33 beygir
250 CGi 211hp 211 → 250 beygir +39 beygir
250 CGi Sport 218hp 218 → 250 beygir +32 beygir
45 AMG 381hp 381 → 420 beygir +39 beygir

Yıl / kasa: C117 - 2013 - 2016

MotorGüçKazanç
180 CDI (1500cc) 109hp 109 → 135 beygir +26 beygir
180 CGi 122hp 122 → 175 beygir +53 beygir
200 CDI (1800cc) 136hp 136 → 165 beygir +29 beygir
200 CDI (2100cc) 136hp 136 → 170 beygir +34 beygir
200 CGi 156hp 156 → 175 beygir +19 beygir
220 CDI 163hp 163 → 200 beygir +37 beygir
220 CDI 170hp 170 → 200 beygir +30 beygir
220 CDI 177hp 177 → 210 beygir +33 beygir
250 CGi 211hp —
45 AMG 360hp 360 → 400 beygir +40 beygir

Yıl / kasa: 2019+

MotorGüçKazanç
180 (1.3T) 136hp 136 → 174 beygir +38 beygir
180d (1.5D) 116hp 116 → 145 beygir +29 beygir
200 (1.3T) 163hp 163 → 184 beygir +21 beygir
200d (2.0D) 150hp 150 → 200 beygir +50 beygir
220 (2.0T) 190hp 190 → 250 beygir +60 beygir
220d (2.0D) 190hp 190 → 220 beygir +30 beygir
250 (2.0T) 224hp 224 → 250 beygir +26 beygir
250e 218hp 218 → 262 beygir +44 beygir
35 AMG 306hp 306 → 345 beygir +39 beygir
45 AMG 387hp 387 → 470 beygir +83 beygir
45 AMG S 421hp 421 → 470 beygir +49 beygir

Sık sorulan sorular

Mercedes-Benz CLA chip tuning ile kaç beygir olur?
Stage 1 ile ortalama +%21; en yüksek kazanç +83 beygir (45 AMG 387hp). Motorunuzu seçin.
Chip tuning motora zarar verir mi?
Hayır. Değerler fabrikanın bıraktığı güvenlik payı içinde tutulur; motor, şanzıman ve turbo sınırları aşılmaz. Yazılım yol testiyle ve veri kaydıyla doğrulanır. Aracın bakımı düzgün değilse (yıpranmış enjektör, tıkalı filtre, zayıf debriyaj) önce onu söyleriz.
Chip taktırınca yakıt tüketimi artar mı?
Aynı sürüş tarzında genelde azalır; çünkü aynı hızı daha düşük devirde ve daha az gazla tutarsınız. Gazı sonuna kadar kullanırsanız doğal olarak artar. Yani karar sizin ayağınızda.
İşlem ne kadar sürer, aracı bırakmam gerekir mi?
Çoğu araçta 1–2 saat. Aynı gün teslim edilir, aracı bırakmanız gerekmez. Bazı modellerde kontrol ünitesinin sökülmesi gerekir, o zaman süre uzayabilir — randevuda söyleriz.
Sonradan orijinaline geri dönebilir miyim?
Evet. Aracın orijinal yazılımı işlemden önce okunur ve saklanır. İstediğiniz an ücretsiz olarak fabrika ayarına geri yükleriz.
⚠ Emisyon sistemlerine yönelik yazılım işlemleri; yalnızca yürürlükteki mevzuatın izin verdiği kullanımlar (yarış, yol dışı kullanım, ihracat, arıza teşhisi vb.) için sunulur. Aracın trafikte kullanımı ve muayene uygunluğu araç sahibinin sorumluluğundadır.
MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimiz ne diyor?

ECU Marmara'da Renault Fluence aracıma Stage1+ ve Dpf Egr iptal yazılımı yaptırdım aracımda inanılmaz bir güç ve performans artışı ile karşılaştım, Yaklaşık olarak 15.000km uzun kullanım testi sürecim oldu oldukça memnun kaldım. Şüphesiz Kaliteli ve Güvenilir Hizmet..
Mert Ortatepe2021

Aracınız için doğru çözümü birlikte belirleyelim

Araç bilgilerinizi gönderin, Bilecik merkezimiz size dönüş yapsın.

Teklif Al Merkez bul