Volkswagen
Volkswagen Caddy Chip Tuning
Volkswagen Caddy chip tuning ile kaç beygir olur? Aşağıdaki listede 42 motor seçeneği ve her biri için güç artışı yer alıyor. Motorunuza tıklayın.
Volkswagen Caddy chip tuning ile kaç beygir olur?
Stage 1 ile ortalama +%47; en yüksek kazanç +110 beygir (2.0 TDI CR 75hp).
Volkswagen Caddy için ECU çözümleri
Volkswagen Caddy AdBlue arıza çözümüVolkswagen Caddy DPF arıza çözümüVolkswagen Caddy EGR arıza çözümüVolkswagen Caddy Pop & Bang yazılımı
Volkswagen Caddy: motora göre Stage 1
Motorunuzu seçin
Yıl / kasa: SB - 2021+
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 2.0 TDI 102hp | 102 → 128 beygir | +26 beygir |
| 2.0 TDI 122hp | 122 → 153 beygir | +31 beygir |
Yıl / kasa: MK6 - 2016 - 2019
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.0 TSI 102hp | 102 → 135 beygir | +33 beygir |
| 1.2 TSI 85hp | 85 → 140 beygir | +55 beygir |
| 1.4 TGI 110hp | 110 → 135 beygir | +25 beygir |
| 1.4 TSI 125hp | 125 → 145 beygir | +20 beygir |
| 2.0 TDI CR 102hp | 102 → 180 beygir | +78 beygir |
| 2.0 TDI CR 122hp | 122 → 180 beygir | +58 beygir |
| 2.0 TDI CR 150hp | 150 → 185 beygir | +35 beygir |
| 2.0 TDI CR 75hp | 75 → 180 beygir | +105 beygir |
Yıl / kasa: Mk5 - 2015 - 2016
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.0 TSI 102hp | 102 → 120 beygir | +18 beygir |
| 1.2 TSI 84hp | 84 → 130 beygir | +46 beygir |
| 1.4 TGI 110hp | 110 → 135 beygir | +25 beygir |
| 1.4 TSI 125hp | 125 → 145 beygir | +20 beygir |
| 1.6 TDI CR 102hp | 102 → 135 beygir | +33 beygir |
| 1.6 TDI CR 75hp | 75 → 135 beygir | +60 beygir |
| 2.0 TDI CR 102hp | 102 → 180 beygir | +78 beygir |
| 2.0 TDI CR 110hp | 110 → 180 beygir | +70 beygir |
| 2.0 TDI CR 122hp | 122 → 180 beygir | +58 beygir |
| 2.0 TDI CR 150hp | 150 → 185 beygir | +35 beygir |
| 2.0 TDI CR 75hp | 75 → 185 beygir | +110 beygir |
Yıl / kasa: Mk4 - 2010 - 2015
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.2 TSI 105hp | 105 → 140 beygir | +35 beygir |
| 1.2 TSI 86hp | 86 → 140 beygir | +54 beygir |
| 1.6 TDI CR 102hp | 102 → 145 beygir | +43 beygir |
| 1.6 TDI CR 75hp | 75 → 145 beygir | +70 beygir |
| 2.0 TDI CR 110hp | 110 → 180 beygir | +70 beygir |
| 2.0 TDI CR 140hp | 140 → 180 beygir | +40 beygir |
| 2.0 TDI CR 170hp | 170 → 205 beygir | +35 beygir |
Yıl / kasa: Mk3 - 2004 - 2010
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.4i 16v 75hp | 75 → 85 beygir | +10 beygir |
| 1.4i 16v 80hp | 80 → 90 beygir | +10 beygir |
| 1.6i 8v 102hp | 102 → 112 beygir | +10 beygir |
| 1.9 TDI 105hp | 105 → 140 beygir | +35 beygir |
| 1.9 TDI 75hp | 75 → 140 beygir | +65 beygir |
| 1.9 TDI 90hp | 90 → 115 beygir | +25 beygir |
| 2.0 SDI 69hp | 69 → 82 beygir | +13 beygir |
| 2.0 TDI 140hp | 140 → 175 beygir | +35 beygir |
Yıl / kasa: Mk2 - 1995 - 2004
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.9 SDI 68hp | 68 → 80 beygir | +12 beygir |
| 1.9 TDI 90hp | 90 → 120 beygir | +30 beygir |
Yıl / kasa: 2020+
| Motor | Güç | Kazanç |
|---|---|---|
| 1.0 TSI 116hp | 116 → 130 beygir | +14 beygir |
| 2.0 TDI CR 102hp | 102 → 180 beygir | +78 beygir |
| 2.0 TDI CR 122hp | 122 → 200 beygir | +78 beygir |
| 2.0 TDI CR 75hp | 75 → 180 beygir | +105 beygir |
Sık sorulan sorular
Volkswagen Caddy chip tuning ile kaç beygir olur?
Stage 1 ile ortalama +%47; en yüksek kazanç +110 beygir (2.0 TDI CR 75hp). Motorunuzu seçin.
Chip tuning motora zarar verir mi?
Hayır. Değerler fabrikanın bıraktığı güvenlik payı içinde tutulur; motor, şanzıman ve turbo sınırları aşılmaz. Yazılım yol testiyle ve veri kaydıyla doğrulanır. Aracın bakımı düzgün değilse (yıpranmış enjektör, tıkalı filtre, zayıf debriyaj) önce onu söyleriz.
Chip taktırınca yakıt tüketimi artar mı?
Aynı sürüş tarzında genelde azalır; çünkü aynı hızı daha düşük devirde ve daha az gazla tutarsınız. Gazı sonuna kadar kullanırsanız doğal olarak artar. Yani karar sizin ayağınızda.
İşlem ne kadar sürer, aracı bırakmam gerekir mi?
Çoğu araçta 1–2 saat. Aynı gün teslim edilir, aracı bırakmanız gerekmez. Bazı modellerde kontrol ünitesinin sökülmesi gerekir, o zaman süre uzayabilir — randevuda söyleriz.
Sonradan orijinaline geri dönebilir miyim?
Evet. Aracın orijinal yazılımı işlemden önce okunur ve saklanır. İstediğiniz an ücretsiz olarak fabrika ayarına geri yükleriz.
⚠ Emisyon sistemlerine yönelik yazılım işlemleri; yalnızca yürürlükteki mevzuatın izin verdiği kullanımlar (yarış, yol dışı kullanım, ihracat, arıza teşhisi vb.) için sunulur. Aracın trafikte kullanımı ve muayene uygunluğu araç sahibinin sorumluluğundadır.